Start >> GOK Biały Dunajec >> Wystawy

Wernisaż, koncerty i wieczór poezji

31 maja 2007r. w Gminnym Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych Festiwalu Papieskiego organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Białym Dunajcu w latach 1994 - 2006, a także wieczór poezji Zofii Roj Mrozickiej, Wandy Szado Kudasikowej, Ludwiny Jarząbek i Romana Dziobonia w interpretacji autorów; ponadto koncert muzyki Janusza Pilnego i zespołu "Biołodunajcanie".

Wystawa malarstwa Małgorzaty Majerczyk-Sieczki

26 kwietnia 2006r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu otwarta została wystawa malarstwa "Światło i mrok" Małgorzaty Majerczyk-Sieczki.

Wernisaż wystawy fresków i witraży Władysława Trebuni Tutki

26 lipca 2005r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbył się wernisaż wystawy fresków i witraży Władysława Trebuni Tutki na fotografiach Stanisława Gała.

Wernisaż i koncert w GOK

10 marca 2005 w GOK w Białym Dunajcu odbył się wernisaż wystawy prac dzieci z koła plastycznego prowadzonego przez p. Barbarę Piszczór w szkole podstawowej w Gliczarowie Dolnym i koncert pieśni wielkopostnych w wykonaniu Chóru Przemienienia z Jabłonki pod kierunkiem Bartłomieja Rutkowskiego.

Wystawa sztuki "Nie tylko Nikifor"

1 lutego 2005r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu prezentowana była wystawa sztuki naiwnej "Nie tylko Nikifor" (prace Edwarda Sutora i Karola Kostura) połączona z koncertem kolęd Anny Chowaniec - Rybki.

Wernisaż rysunku i grafiki Anny Trebuni - Wyrostek

15 grudnia 2004r. w białodunajeckim Gminnym Ośrodku Kultury odbył się wernisaż wystawy grafik, rysunków i fotografii Anny Trebuni - Wyrostek, po którym zabrzmiał "Akatyst ku czci Bogurodzicy" w wykonaniu chóru działającego przy parafii w Białym Dunajcu.

Wernisaż wystawy prac Ireneusza Września

6 listopada 2004r.  w GOK otwarta została wystawa malarstwa Ireneusza Września, białodunajczanina z wyboru, pedagoga zakopiańskiej Szkoły Kenara.

Wernisaż wystawy Janusza Tycnera

20 października 2004r. w GOK odbył się wernisaż wystawy obrazów, rysunków i szkiców Janusza Tycnera oraz koncert w wykonaniu Macieja Mikulskiego (flet) i Krzysztofa Sokołowskiego (pianino elektroniczne).