Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Ferie z GOK i Biblioteką w Białym Dunajcu

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na feryjne zajęcia zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na plakacie. Informujemy, że wszystkie zajęcia są bezpłatne! Więcej informacji pod numerami tel. 18 20 01 690 (wew. 21), 18 20 73 898. Gorąco zapraszamy!

Świąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych metodą decoupage

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu oraz w szkołach w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem zorganizowano warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których dzieci przygotowywały bombki choinkowe w technice decoupage. Pomysłowość i twórcza inwencja wszystkich uczestników zaowocowała stworzeniem pięknych świątecznych dekoracji. Gratulujemy. Warsztaty prowadziła Monika Stachowiec. Dziękujemy.

Świąteczne warsztaty pieczenia bożonarodzeniowych pierników

11 grudnia w białodunajeckim Ośrodku Kultury i Bibliotece odbywały się kulinarne warsztaty pieczenia i dekorowania bożonarodzeniowych pierniczków prowadzone przez panią Bożenę Świderską-Środę. Było pachnąco, kolorowo i bardzo smacznie. Zamieszczamy krótką relację fotograficzną z warsztatów.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu w roku szkolnym 2023/2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stałych zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzonych w naszym ośrodku. W roku szkolnym 2023/24 proponujemy udział w bezpłatnych zajęciach z malarstwa na szkle, grafiki, rysunku, rzeźby w drewnie, ceramiki, garncarstwa i mozaiki zgodnie z przyjętym harmonogramem. Zajęcia prowadzić będą: Monika Stachowiec, Bożena Świderska-Środa i Regina Mrowca-Kenar.

Informujemy, że wyjazdowe zajęcia plastyczne będą odbywały się także w Szkołach Podstawowych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem.

Gorąco zachęcamy do licznego udziału w zajęciach! Szczegóły na plakatach lub pod numerem telefonu 18 20 01 690 (wew. 21).

Nabór do szkółki gry na skrzypcach

Od października ruszamy w naszym ośrodku z zajęciami w szkółce gry na skrzypcach (muzyka góralska) prowadzonymi przez Andrzeja Polaka. Pierwsze spotkanie organizacyjne, podczas którego przyjmowane będą zapisy osób zainteresowanych rozpoczęciem nauki odbędzie się w piątek, 13 października o godz. 15:30. Na zajęcia zapraszamy dzieci od II klasy szkoły podstawowej.

Warsztaty mydlarskie w białodunajeckim GOK

Podczas poniedziałkowych zajęć w naszym ośrodku dzieci wykonywały pachnące mydełka. Samodzielnie dobierały kolory, zapachy i dodatki z suszonych ziół i płatków kwiatowych, które zatapiały w przygotowywanych mydełkach. Wszystkim dzieciom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za udział w zajęciach. Przedstawiamy krótką relację z zajęć.

Lutego 2024