31 32 33
Start >> Kultura >> Związek Podhalan

XVI Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki - program

Związek Podhalan w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na „XVI Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki”, które odbędą się 5 lipca 2015 roku w Białym Dunajcu na boisku sportowym przy ul. Kościuszki. Wyborom „Nośwarniyjsyj  Górolecki” towarzyszyć będą liczne występy zespołów regionalnych i folkowych, koncerty oraz zabawa na wolnym powietrzu. Program w dalszej części artykułu.
 

Regulamin XVI Wyborów Nośwarniyjsyj Górolecki

Związek Podhalan w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na XVI Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki, które odbędą się 5 lipca bieżącego roku na stadionie sportowym w Białym Dunajcu. Zgłoszenia kandydatek przyjmowane będą do 3 lipca 2015. Szczegóły w regulaminie. 
 

Agata Bentkowska nowym Prezesem Związku Podhalan O/ Biały Dunajec

 
Od 11 stycznia 2015 roku Związkiem Podhalan O/Biały Dunajec kieruje Agata Bentkowska. Przedstawiamy pełen skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
 

XV Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki

Związek Podhalan w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na „XV Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki” ( Podhale, Orawa, Spisz, Pieniny, Łącko), które odbędą się 6 lipca 2014 r. w Białym Dunajcu na boisku sportowym przy ul. Kościuszki. Wyborom „Nośwarniyjsyj  Górolecki” towarzyszyć będą liczne występy zespołów regionalnych i folkowych, koncerty oraz zabawa na wolnym powietrzu. Więcej informacji na stronie www.gbpbialydunajec.pl. Szczegóły na plakacie.
 

Małgorzata Łuszczek z Bustryku Nośwarniyjsom Góroleckom 2012 roku

W dniu 26 sierpnia w Białym Dunajcu miały miejsce I Ogólnopodhalańskie Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki organizowane przez Związek Podhalan O/Biały Dunajec w ramach cyklu Tatrzańskie Wici. Tytuł "Nośwarniyjsyj Górolecki" i jednocześnie tytuł „Nośwarniyjsyj z Podhala” zdobyła Małgorzata Łuszczek z Bustryku, tytuł „Nośwarniyjsyj z Orawy” otrzymała Wioleta Marszalik z Podszkla zaś tytuł „Nośwarniyjsyj ze Śpisa” przypadł Annie Wojtas z Jurgowa. Zobacz wyniki i fotorelację z tego wydarzenia !

 

I Ogólnopodhalańskie Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki - 26 sierpnia 2012 r.

Związek Podhalan w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza mieszkańców jak również przebywających gości na „I Ogólnopodhalańskie Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki” (Podhale, Orawa, Spisz i Pieniny), czyli góralskiej miss, które odbędą się 26 sierpnia bieżącego roku w Białym Dunajcu na boisku sportowym przy ul. Kościuszki. Wyborom „Nośwarniyjsyj  Górolecki” towarzyszyć będą liczne występy zespołów regionalnych i folkowych, koncerty oraz zabawa na wolnym powietrzu. Poniżej przedstawiamy program imprezy oraz regulamin konkursu.

 
Lipca 2024
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nasi Partnerzy