Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Wyróżnienie dla GOK w Białym Dunajcu w konkursie wielkanocnym

Placówka Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu otrzymała wyróżnienie w konkursie na wielkanocną kartkę z życzeniami. Na konkurs organizowany przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie nadesłano kilknaście prac wykonanych przez dzieci i młodzież uczęszczającą na zajęcia plastyczne w GOK w Białym Dunajcu. Gratulujemy uczniom i prowadzącej zajęcia pani Monice Stachowiec.

Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Skarbonka"

Joanna Galica i Sabina Sikora (GOK Biały Dunajec) zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Skarbonka" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Komisja artystyczna doceniła ciekawą formę, wysoki walor estetyczny, staranność wykonania i duży wkład w wykonanie konkursowych prac. Gratulujemy !

Warsztaty ceramiczne w GOK podczas ferii zimowych

W okresie ferii zimowych w białodunajeckim Ośrodku Kultury organizowane są warsztaty ceramiczne i plastyczne. Gorąco zachęcamy wszystkich chętnych dorosłych, dzieci, młodzież do udziału w tych zajęciach. W ubiegłym tygodniu odbyły się warsztaty dla grupy dzieci i młodzieży przebywającej w tych dniach na wypoczynku w Białym Dunajcu, które poprowadzila p. Bożena Świderska Środa.

Nagrody i wyróżnienia dla wychowanków Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu

Sporymi osiągnięciami mogą pochwalić się dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu, które zostały nagrodzone i wyróżnione w konkursach organizowanych przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem oraz Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie.

Warsztaty wykonywania ozdób bożonarodzeniowych

16 grudnia dzieci z naszej gminy spotkały się na corocznych warsztatach wykonywania ozdób choinkowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu. Techniką origami tworzyły gwiazdy, ptaki i mikołajki. Z białego papieru i brokatu powstały dekoracyjne aniołki, a z bibuły i słomek okazałe łańcuchy.

Warsztaty prowadziła p. Bożena Świderska Środa.