Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Warsztaty tworzenia witraży świątecznych

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na dwudniowe warsztaty tworzenia szklanych witraży świątecznych. Zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek i czwartek tj. 15 i 17 grudnia w godz. 15.00 - 19.00. Warsztaty poprowadzi Monika Stachowiec. Serdecznie zapraszamy !

Warsztaty wykonywania lampionów i zniczy ceramicznych

Wykonywanie lampionów ceramicznych

15 października o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbędą się zajęcia podczas, których wykonywane będą znicze i lampiony ceramiczne. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy !

Warsztaty decoupage w białodunajeckim GOK

W dniu 5 października b.r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu po raz kolejny zorganizowaliśmy warsztaty decoupage. Pod okiem p. Bożeny Świerskiej Środy uczestnicy przyozdabiali m.in. słoiki, flakony, pudełka, magnesy na lodówkę oraz inne przyniesione przez siebie przedmioty. Prezentujemy kilkanaście zdjęć relacjonujących przebieg warszatatów.

Warsztaty zdobienia techniką decoupage

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza na warsztaty decoupage'u, które odbędą się w najbliższy poniedziałek 5 października 2015 roku o godz. 15:00. Zajęcia poprowadzi pani Bożena Świderska-Środa. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.

Nabór na zajęcia w GOK w Białym Dunajcu

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu ogłasza nabór na (bezpłatne) zajęcia plastyczne, ceramiczne i muzyczne w nowym roku szkolnym 2015/2016. Zajęcia prowadzone będą pod okiem naszych instruktorów (Moniki Stachowiec, Bożeny Świderskiej-Środy, Barbary Piszczór, Andrzeja Polaka) zgodnie z przyjętym harmonogramem. Informujemy, że dodatkowe warsztaty plastyczne będą odbywać się także w ZSPiG w Sierockiem oraz Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym. Przypominamy, że od kilku miesięcy w naszym ośrodku działa również pracownia rzeźby. Gorąco zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych zajęciach.