Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Szkółka gry na skrzypach w GOK - rozpoczęcie zajęć

Po wakacyjnej przerwie wznawiamy w naszym Ośrodku Kultury szkółkę gry na skrzypcach (muzyka góralska) prowadzoną przez p. Andrzeja Polaka. Zainteresowanych prosimy o przybycie na pierwsze spotkanie organizacyjne w dniu 28 września o godz. 17:00 podczas, którego nastąpi podział na grupy - początkującą i zaawansowaną oraz ustalony zostanie harmonogram zajęć na cały rok szkolny 2015/2016. Do zapisów i uczestnictwa zapraszamy dzieci i młodzież z naszej Gminy. Zajęcia są bezpłatne !

Wielkanocne warsztaty decoupage

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza na wielkanocne warsztaty decoupage'u w poniedziałek 30 marca 2015 roku o godz. 15:00. Podczas zajęć, które poprowadzi pani Bożena Świderska Środa będzie można przyozdobić pisanki techniką serwetkową. Do udziału w warsztatach zapraszamy białodunajecką młodzież oraz dzieci wraz z rodzicami.

Warsztaty wielkanocne 2015

Pracownia rzeźby w GOK w Białym Dunajcu

Od 6 lutego 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu rozpoczniemy zajęcia z rzeźby w drewnie, które prowadzone będą przez panią Monikę Stachowiec. Zajęcia planowane są na piątki w godz. 14:00 - 18:00. Do zapisów zachęcamy uczniów gimnazjów i szkół podstawowych powyżej 11 roku życia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Liczymy na to, że warsztaty z rzeźby będą kolejną ciekawą propozycją pozalekcyjnych zajęć artystycznych odbywających się w naszym ośrodku rozwijających zainteresowania i pasje wśród dzieci i młodzieży.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejemska"

Joanna Słaby i Adrian Handzel (z GOK w Białym Dunajcu) zostali wyróżnieni w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejemska" organizowanym rokrocznie przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Warsztaty bożonarodzeniowe w białodunajeckim GOK