Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Dwudniowe warsztaty warcabowe dla dzieci i młodzieży

W dniach 31 maja i 1 czerwca odbędą się w naszym ośrodku dwudniowe warsztaty warcabowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez pana Zbigniewa Myszuka. W programie warsztatów omówienie reguł gry i technik rozgrywania partii warcabowych (debiuty, gra środkowa, końcówki). Szczegóły na plakacie.

Podczas zajęć przeprowadzimy zapisy do udziału w IX Ogólnopolskim Turnieju Juniorów o Puchar Tatr w warcabach 64 i 100-polowych, który rozegrany zostanie od 2 do 4 czerwca w Białym Dunajcu. Gorąco zapraszamy!

Feryjne warsztaty z projektowania i druku 3D dla dzieci i młodzieży

W drugim tygodniu ferii zapraszamy na warsztaty z projektowania i druku 3D dla dzieci i młodzieży z Gminy Biały Dunajec. Zajęcia przeprowadzone zostaną w dniach 6-10 lutego, w godz. 10:00-12:00.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zapisy: pod nr tel. 18 20 01 690, kom. 660 544 333 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona!

W dniach 8-10 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbędą się także pokazy speedcubingu - układania kostki Rubika na czas! Zapraszamy!

Zajęcia plastyczne i świetlicowe podczas ferii zimowych

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne i świetlicowe w czasie ferii zimowych (w dniach 31.01-11.02.2023). Szczegółowy harmonogram zajęć na plakacie. Zapraszamy!

Świąteczne warsztaty przygotowywania ozdób choinkowych

Za nami cykl warsztatów bożonarodzeniowych. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z różnymi technikami wykonywania ozdób choinkowych. Malowały świąteczne witraże, ozdabiały bombki koralikami i wstążkami oraz metodą decoupage. Warsztaty odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu oraz szkołach: w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem. Prowadziły je nasze instruktorki: Monika Stachowiec i Bożena Świderska-Środa. Wszystkim dzieciom gorąco dziękujemy za udział w zajęciach i życzymy Wesołych Świąt.

Kulinarne warsztaty pieczenia i dekorowania pierników

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu w roku szkolnym 2022/2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą stałych zajęć dla dzieci i młodzieży prowadzonych w naszym ośrodku. W roku szkolnym 2022/23 proponujemy udział w bezpłatnych zajęciach z malarstwa na szkle, grafiki, ceramiki, garncarstwa, mozaiki i rzeźby w drewnie zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Informujemy, że wyjazdowe zajęcia plastyczne będą odbywały się także w szkołach: w Gliczarowie Dolnym (poniedziałek i środa, w godz. 12.00 - 15.00) i Sierockiem (wtorek i czwartek, w godz. 12.35 - 15.00). Gorąco zachęcamy do licznego udziału w zajęciach!