31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> Wyniki V Majówki Wędkarskiej - Biały Dunajec 2013
Wyniki V Majówki Wędkarskiej - Biały Dunajec 2013
Autor: Krzysztof Jarosz
06 maja 2013
Do rywalizacji wędkarskiej o Puchar Gminy Biały Dunajec w ramach V Majówki Wędkarskiej w Białym Dunajcu przystąpiło siedemnastu uczestników. Kilkunastu innych wędkarzy pomimo wcześniejszych zapowiedzi niestety nie przybyło na zawody. Zapewne powodem tego był nieco podniesiony poziom wody w rzece i ulewny deszcz, który spadł w tym dniu. Zwycięzcą zawodów został Janusz Żegleń, który złowił 7 pstrągów o łącznej długości 204,4 cm. Drugie miejsce przypadło Stanisławowi Dziedzinie, który wywalczył również puchar za połów największej ryby mierzącej 39,8 cm. Na trzecim miejscu uplasował się Maciej Pająk. Kolejne miejsca zajęli: Janusz Łukaszczyk, Krzysztof Stoch i Marian Mozdyniewicz.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim wędkarzom za udział w zawodach.

V Majówkę Wędkarską zorganizował Urząd Gminy w Białym Dunajcu, Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu, Klub Sportowy „Potok” Biały Dunajec, PZW Koło Zakopane oraz Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury.