| Program II Międzyszkolnego Pikniku w Gminie Biały Dunajec |
| Autor: Krzysztof Jarosz |
| 19 czerwca 2026 |
|
Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca serdecznie zapraszamy na II Międzyszkolny Piknik w Gminie Biały Dunajec, który odbędzie się w Amfiteatrze im. Władysława Trebuni-Tutki, przy ul. Kościuszki (obok boiska sportowego). Początek wydarzenia o godz. 12:00. To będzie wyjątkowy dzień pełen atrakcji, dobrej zabawy i wspólnej integracji całej lokalnej społeczności. Do zobaczenia na pikniku!
|
| powiadom znajomego
Dodaj komentarz














