Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> Podsumowanie XXI Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"
Podsumowanie XXI Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"
Autor: Krzysztof Jarosz
10 maja 2024

W gościnnych progach Muzeum Tatrzańskiego spotkaliśmy się by podsumować XXI edycję Konkursu Plastycznego „Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”. W przepięknych wnętrzach zakopiańskiej Willi Koliba otwarto wystawę pokonkursową, a w jej ogrodach odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym młodym adeptom rzeźby, ceramiki, malarstwa, rysunku i grafiki. Po nim w Gmachu Głównym miało miejsce spotkanie z Barbarą Gałdyś i promocja albumu „Wojciech Kułach Wawrzynćok i jego duchowi spadkobiercy”.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę fundatorów nagród dla laureatów konkursu. Są nimi: Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Gmina Biały Dunajec, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem, Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym, Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Dziękujemy

Wystawa pokonkursowa trwać będzie do końca maja! Gorąco polecamy!

Fot. Stanisław Gondek

| odwiedzin: 940 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail