Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> Konkurs on-line "MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK" dla dzieci i młodzieży z Gminy Biały Dunajec
Autor: Krzysztof Jarosz
21 grudnia 2021

Dzieci i młodzież z gminy Biały Dunajec zapraszamy do udziału w konkursie on-line pt. "MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK". Prace wykonane dla dziadków (rysunek, wiersz, film z życzeniami) prosimy nadsyłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 7 stycznia 2022 roku. Szczegóły w regulaminie. Przewidziano liczne nagrody!

,,MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK”
EDYCJA 2022

CELE KOKURSU:

- wychowanie dzieci i młodzieży w szacunku do wartości rodzinnych
- kształtowanie silnych więzi rodzinnych
- zwrócenie uwagi na rolę babci i dziadka w wychowaniu dzieci
- nadanie wyjątkowej rangi  dla Święta Babci i Dziadka
- promocja aktywności czytelniczej, oraz propagowanie głośnego czytania
- rozbudzenie twórczej inwencji dziecka plastycznej, literackiej , audiowizualnej
- wzmacnianie wiary we własne możliwości

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Konkurs on-line skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Biały Dunajec.

2. Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

- RYSUNEK (technika dowolna)
- WIERSZ
- FILM WIDEO Z ŻYCZENIAMI
 (słownymi lub muzycznymi, nie dłuższy niż 1,5 minuty - zrealizowany w pionie)

3. Prace należy nadsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 07.01.2022 r. do godziny 24.00.

4. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizatora, oraz umieszczenie danych i wizerunku dziecka w materiałach promocyjnych na stronach internetowych GBP, GOK-u, Urzędu Gminy Biały Dunajec oraz mediów regionalnych.

5. Wyniki konkursu ogłoszone będą 21.01.2022 r. na stronach internetowych: www.gbpbialydunajec.plwww.gokbialydunajec.pl

oraz kontach na Facebooku:

GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W BIAŁYM DUNAJCU
GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W BIAŁYM DUNAJCU

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Przewidziano liczne nagrody!

Dokumenty do pobrania: