Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> II Gminny Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu 2017- fotorelacja
II Gminny Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu 2017- fotorelacja
Autor: Krzysztof Jarosz
23 czerwca 2017
18 czerwca w Białym Dunajcu zorganizowany został II Gminny Piknik Rodzinny. W imprezie cieszącej się dużym zainteresowaniem udział wzięli licznie mieszkańcy naszej gminy, którzy całymi rodzinami zgromadzili się na placu obok Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1. Tego dnia na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji m.in. dmuchane zjeżdżalnie, kula Zorbing, przejażdżka na kucykach, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, warsztaty plastyczne i ceramiczne oraz konkursy sportowe i sprawnościowe. Starsi na scenie mogli oglądać występy lokalnych zespołów regionalnych, grup tanecznych z Litwy i Ukrainy, pokaz strojów firmy "Hafcik", pokaz ju-jitsu, koncert orkiestry dętej OSP Magdalenów. Na zakończenie Pikniku rozegrano niezwykle emocjonujące Mistrzostwa Białego Dunajca w siłowaniu na rękę wśród kobiet i mężczyzn. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli oragnizację Pikniku przekazując wiele wartościowych przedmiotów na loterię fantową i licytację (w tym m.in. koszulkę Legii Warszawa z podpisami pierwszej drużyny, plastron z autografem Kamila Stocha, kurtkę skialpinisty Andrzeja Bargiela z wyprawy na Manaslu). Całkowity dochód z imprezy przeznaczono na leczenie i pomoc dla Dawidka z Białego Dunajca, cierpiącego na rzadką chorobę o podłożu genetycznym. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość i ofiarność.

Nasi sponsorzy:

Urząd Gminy Biały Dunajec
Powiatowa Komenda Policji
FHU GIL - Krystyna i Stanisław Gilowie - Biały Dunajec
Sklep "GROSZEK"- Dorota i Krzysztof Kapuścińscy - Biały Dunajec
Sklep u Zosi – Biały Dunajec
TATRA GROUP Michał Łazarczyk – Zakopane
Nagłośnienie i obsługa imprez - Grzegorz Wypych
Ośrodek Wypoczynkowy Złote Piaski w Jarosławcu – Marcin Wypych
Ewelina Rusnak - animator czasu wolnego dla dzieci - Biały Dunajec
Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury w Zakopanem
Gospodarstwo Jeździeckie – Stanisław Buła - Łopuszna
Pracownia Strojów HAFCIK – Stanisław Świder – Poronin
Willa Dermatica – Nowy Targ
IB Nowy Targ
Tritek – Nowy Targ
GORĄCY POTOK – Szaflary
TERMY – Chochołów
Klub Legia Warszawa
Firma Mary Kay

oraz wszyscy darczyńcy, którzy przekazali wiele cennych przedmiotów na loterię fantową i licytację

Organizatorami II Gminnego Pikniku Rodzinnego w Białym Dunajcu byli:

Urząd Gminy Biały Dunajec, Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu, Dyrektorzy, Nauczyciele i Rady Rodziców wszystkich szkół działających w gminie Biały Dunajec, Stowarzyszenie „Kobiety Podhala”, Ochotnicze Straże Pożarne Biały Dunajec oraz Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu.

fot. Krzysztof Jarosz i Bogumiła Kułach

| odwiedzin: 20213 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail