Wielkanocna Kosołecka po raz piętnasty

Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. A. Galicy w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza dzieci i rodziców do udziału w XV Konkursie na "Wielkanocną Kosołecke" na najpiękniejszy i najbardziej zgodny z tradycją koszyczek ze święconym, który odbędzie się w Wielką Sobotę, 7 kwietnia 2012 r., po mszy świętej o godzinie 12.00 przed kościołem parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Aniołów w Białym Dunajcu. Zapraszamy !

Internetowa baza obiektów turystycznych z terenu Gminy Biały Dunajec

Szanowi Państwo! W białodunajeckim Ośrodku Kultury swoją działalność prowadzi Punkt Informacji Turystycznej, stanowiący część Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Wspólnie z Urzędem Gminy Biały Dunajec rozwijamy program mający na celu stworzenie internetowej bazy danych o pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych. W związku z tym pragniemy zachęcić Państwa do umieszczenia danych o swoim ośrodku/pensjonacie/ domu wczasowym na naszej stronie internetowej, stronie Urzędu Gminy i w bazie danych Punktu Informacji Turystycznej.

Warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży

W dniach 26 i 27 marca 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu będą odbywać się bezpłatne warsztaty fotograficzne prowadzone przez p. Monikę Osuch. Do udziału w warsztatach zachęcamy w szczególności dzieci i młodzież z Gminy Biały Dunajec. Na zainteresowanych czeka jedynie 10 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy pod numerem 18 20 01 690 lub mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zgłoszenia przyjmujemy również w biurze ośrodka kultury. Dla autorów najciekawszych fotografii wykonanych w trakcie warsztatów przewidziano nagrody. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w tych zajęciach. Serdecznie zapraszamy !

Nabór do sekcji szachowej !

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu ogłasza nabór do kółka szachowego dla dzieci i młodzieży. Pierwsze spotkanie organizacyjne z możliwością zapisów już w najbliższą sobotę 24 marca 2012 r. o godz. 12.00. Zajęcia prowadzić będzie Michał Janocha. Zapraszamy !

Spotkania z cyklu "Co autor miał na myśli ?"

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza wszystkich uczniów na spotkania dotyczące interpretacji tekstów. Chcesz zgłębić tajniki interpretacji tekstu, lepiej się przygotować do języka polskiego lub obcego, zaznajomić z różnymi problemami podczas czytania? Jeśli tak, to zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie 24 marca 2012 r. o godz. 11.00. Na spotkaniach będą poruszane prawidła języka w znaczeniu ogólnym, różnice i podobieństwa między nimi; będziemy próbowali poszukać granic interpretacji. Serdecznie zapraszamy !