Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy

Janosikowe Śpasy - Biały Dunajec 2007

30 czerwca 2007r. w Białym Dunajcu na kamieńcu koło mostu do Gila odbyły się I Janosikowe Śpasy”.  Organizatorami tego wydarzenia było:  Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości, Kultury, Sportu i Turystyki na rzecz rozwoju Gminy Biały Dunajec, Urząd Gminy Biały Dunajec, Gminny Ośrodek Kultury, mieszkańcy Białego Dunajca.

21 Brygada Strzelców Podhalańskich w Białym Dunajcu

25 maja 2007r. żołnierze 21 Brygady Strzelców Podhalańskich przebywający na Podhalu z okazji Święta Brygady i Przysięgi Wojskowej, która odbyła się na nowotarskim Rynku gościli także w Białym Dunajcu.

Wieczór macedoński w Białym Dunajcu

15 marca 2007r. mogliśmy podziwiać w Białym Dunajcu goszczący na Podhalu na zaproszenie zespołu "Mali Glycarowiany" zespół "Karposh" ze Skopje.

Koncert Ballady Poetyckiej - Robert Żurawski

8 lutego 2007r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu miał miejsce koncert ballady poetyckiej Roberta Żurawskiego.

XVIII PARADA GAZDOWSKA - BIAŁY DUNAJEC 2007

W niedzielę 28 stycznia w Białym Dunajcu odbyła się XVIII Parada Gazdowska i pierwsze w tym sezonie zawody w skiringu, ski-skiringu oraz wyścigi kumoterek. Po paradnym przejeżdzie wszystkich zaprzęgów przez Biały Dunajec na równie pod osiedlem Gile jury, w którym w tym roku zasiedli (a raczej stanęli) wójt Białego Dunajeca Andrzej Jacek Nowak, wicestarosta tatrzański Andrzej Skupień, Andrzej Gut Kantek, Andrzej Gąsienica Makowski i Stanisław Lassak oceniło 37 sań i kumoterek i przyznało następujące nagrody.

XXXI Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy

Protokół z posiedzenia XXXI Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka.

Koncert zespołów Rzgowianie i Biołodunajcanie

13 stycznia 2007r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu odbył się wspólny koncert zespołów pieśni i tańca "Rzgowianie" i "Biołodunajcanie".

VII Konkurs Młodyk Toniecników - Biały Dunajec 2006

Wyniki VII Konkursu Młodyk Toniecników. Gratulujemy wyróżnionym!

III DUNAJECKIE GRANIE - BIAŁY DUNAJEC 2006

Już po raz trzeci w dniu 12 sierpnia 2006 r. odbyła się w Białym Dunajcu impreza kulturalno-sportowa pod nazwą "Dunajeckie Granie". Impreza została zorganizowana z inicjatywy LKS Biali Biały Dunajec przy wsparciu Urzędu Gminy Biały Dunajec i Gminnego Ośrodka Kultury.

NOJŚWARNIYJSO GÓROLECKA 2006 - DOROTA STRAMA

Tłumy mieszkańców Podhala i gości bawiących pod Tatrami oglądały konkursowe zmagania podczas V "Dnia Pstrąga" i VII "Wyborów Nojśwarniyjsyj Górolecki". Podajemy wyniki konkursów.

Maja 2024