"Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" - X jubileuszowy konkurs plastyczny

W jubileuszowym X konkursie plastycznym, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gliczarowie Dolnym, na cześć i ku pamięci swojego patrona, słynnego XIX wiecznego rzeźbiarza Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów, uczestnicy warsztatów plastycznych w ośrodkach kultury zarówno z powiatu tatrzańskiego jak i nowotarskiego. Na konkurs napłynęło 290 prac, wykonanych w różnych technikach plastycznych (między innymi: malarstwo na szkle, malarstwo na papierze, linoryt i rzeźba).

Konkurs plastyczny "WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA"

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. "WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA". Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w poniższym regulaminie. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres szkoły do dnia 17 kwietnia 2013 r.

MASKA 2013 - Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych im. Bronisława Cudzicha

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na VI PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH IM. BRONISŁAWA CUDZICHA - MASKA 2013, który odbędzie się 27 marca (tj.środa) w budynku szkoły przy ul. Miłośników Podhala 23. W przeglądzie uczestniczyć mogą jedynie zespoły i grupy teatralne ze szkół Gminy Biały Dunajec. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 marca 2013r. w Bibliotece ZSPiG nr 2. Poniżej regulamin Przeglądu.

VII Międzyszkolny Konkurs o Życiu, Działalności i Twórczości Generała Andrzeja Galicy

W dniu 30 maja w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu odbył się VII Międzyszkolny Konkurs o życiu, działalności i twórczości Generała Andrzeja Galicy. Konkurs rozpoczął się od złożenia kwiatów i zapalenia znicza przed pomnikiem Generała na placu obok Urzędu Gminy. Wśród wielu uczestników i gości byli także przedstawiciele 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich, formacji wojskowej, której założycielem był właśnie Generał Andrzej Galica. W konkursie udział wzięło 36 uczestników z 12 szkół.

Konkurs o życiu, działalności i twórczości Generała Andrzeja Galicy

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O ŻYCIU, DZIAŁALNOŚCI I TWÓRCZOŚCI GENERAŁA ANDRZEJA GALICY który odbędzie się 30 maja 2012r. (tj.środa) o godz. 9.00 w budynku szkoły przy ul. Miłośników Podhala 23.

Listopad 2017