Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież z gminy Biały Dunajec od udziału w zajęciach plastycznych i muzycznych białodunajeckiego Ośrodka Kultury. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań z naszymi instruktorkami: Bożena Świderska (tel. 500 869 988), Monika Stachowiec (tel. 665 467 557). Zapraszamy!

Rozpoczęcie zajęć w szkółce gry skrzypcach i basach

16 września rozpoczynamy w naszym ośrodku zajęcia w szkółce gry na skrzypcach i basach (muzyka góralska) w nowym roku szkolnym 2020/2021. Warsztaty prowadzone będą przez p. Andrzeja Polaka i odbywać się będą w każdą środę wg ustalonego harmonogramu (godz. 15.45 - grupa początkująca, godz. 16.45 - grupa zaawansowana).

Zachęcamy dzieci i młodzież z Gminy Biały Dunajec do udziału w zajęciach (bezpłatnych).

Warsztaty malowania ceramicznych talerzy

Przepiękne, kolorowe, ręcznie malowane talerze efektem ostatnich warsztatów, które odbywały się w białodunajeckim Gminnym Ośrodku Kultury. Zajęcia prowadziła pani Bożena Świderska Środa.

Autorami prac są: Ola, Klaudia, Marysia, Karolinka, Dominika i Maksymilian.

Wznowienie zajęć muzycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Od 3 czerwca wznawiamy w naszym ośrodku zajęcia muzyczne (nauka gry na skrzypcach i basach) prowadzone przez Andrzeja Polaka.

Informujemy, że zajęcia będą odbywały się na dużej sali wystawowej, w określonym reżimie sanitarnym. Udział w zajęciach tylko dla osób, które w nich wcześniej uczestniczyły w bieżącym roku szkolnym! Serdecznie zapraszamy!

Wznowienie zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Z dniem 1 czerwca wznawiamy w naszym ośrodku zajęcia plastyczne i ceramiczne, przy zachowaniu aktualnych wymogów sanitarnych.

Uwaga! W pierwszych tygodniach prowadzić będziemy zajęcia indywidualne. Możliwa organizacja zajęć w większej grupie, ale tylko dla dzieci z jednego domu. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z naszymi instruktorkami. Numery telefonów podane są na plakacie.

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice! Mamy nadzieję, że po dłuższej przymusowej przerwie znowu chętnie skorzystacie z proponowanych przez nasz ośrodek zajęć i warsztatów. Serdecznie Was zapraszamy!

Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejemska"

Miło nam poinformować, że kilkanaścioro dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu oraz kół plastycznych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem zostało nagrodzonych i wyróżnionych w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejmska" organizowanym przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem. Prezentujemy listę nagrodzonych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów dzieciom i ich opiekunkom, paniom Monice Stachowiec i Bożenie Świderskiej Środzie.