Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Pocztówka z Białego Dunajca - warsztaty fotografii

W dniach od 22-27 kwietnia odbywały się w naszym ośrodku warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży z Gminy Biały Dunajec. Zajęcia te przeprowadzili: Pola Rożek i Paweł Ogrodzki, z którymi mieliśmy już przyjemność współpracować we wrześniu ubiegłego roku przy projekcie „Coś co zostanie”. W trakcie 5 dni uczestnicy warsztatów fotografowali okoliczne miejsca, krajobrazy, przyrodę, architekturę i ludzi. Z wykonanych zdjęć powstały interesujące kolaże - piękne pocztówki z Białego Dunajca, które zostały później zaadresowane i wysłane do rodzin, znajomych mieszkających w Polsce i za granicą. Prezentujemy niektóre z wykonanych fotopocztówek. Podziękowania kierujemy do naszych prowadzących i wszystkich osób biorących czynny udział w zajęciach.

Walentynkowe warsztaty

Walentynkowe serca

Już niebawem Walentynki. Z tej okazji zapraszamy na warsztaty podczas, których będzie można uszyć filcowe serce dla kogoś bliskiego i przyozdobić je kolorowymi cekinami i nićmi. Warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek 11 lutego 2016 roku o godz. 16.00 w pracowni ceramiki białodunajeckiego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu, i poprowadzi je pani Bożena Świderska - Środa. Serdecznie zapraszamy !

Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza na bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane w okresie ferii zimowych. Proponujemy udział w warsztatach z malarstwa na szkle, grafiki, ceramiki, garncarstwa, mozaiki i rzeźby w drewnie. Harmonogram zajęć na plakacie. Zachęcamy również do korzystania ze sprzętu świetlicowego (m.in. stołu bilardowego, stołu do ping-ponga, piłkarzyków, cymbergaja). Informujemy, że warsztaty plastyczne będą odbywać się także w Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym, w środy i soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Warsztaty Bożonarodzeniowe - 21.12.2015

Ręcznie malowane witraże świąteczne w białodunajeckim GOK - fotorelacja z warsztatów

Wrzesień 2018