21 22 23
Start >> Strona główna
001 002 02 10 12 13 14 15

Zmarł Stanisław Trebunia-Tutka

Z wielkim żalem żegnamy zmarłego wczoraj Ujka Stanisława Trebunię-Tutkę. Odeszła od nas osoba niezwykle zasłużona dla Białego Dunajca i Podhala, trener, wychowawca dzieci i młodzieży, społecznik, wieloletni radny gminy Biały Dunajec, twórca i animator Ludowego Klubu Sportowego "Biali". Ostatnie chwile życia spędził na swoim ukochanym białodunajeckim boisku sportowym, które było jego oczkiem w głowie i w które włożył tyle pracy i potu. Niedawno przekazał nam zdjęcia z początków swojej kariery sportowej do wykorzystania w monografii Białego Dunajca - reprodukujemy je obok.
 
Będzie nam GO bardzo brakowało!
 

XVII Konkurs Młodyk Toniecników - fotorelacja z niedzielnych przesłuchań

 

Laureaci XVII Konkursu Młodyk Toniecników

Poznalliśmy laureatów XVII Konkursu Młodyk Toniecników - Biały Dunajec 2016. Przez 2 dni  mogliśmy oglądać występy blisko 180 uczestników (z 21 miejscowości) w popisie solowym oraz w tańcu zbójnickim. Prezentujemy protokół z posiedzenia komisji oceniającej tegoroczny konkurs. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Podziękowania składamy muzykantom, prowadzącym konferansjerkę oraz naszym sponsorom: Urzędowi Gminy i Radzie Gminy Biały, Zofii Mieszczak, Stanisławowi Łukaszczykowi „Cibiorzowi”, Andrzejowi Bukowskiemu „Kubieńcowi”, Andrzejowi Skupniowi (PHU Brutal z Zakopanego). Już niebawem obszerna fotorelacja.
 

XVII Konkurs Młodyk Toniecników - pierwszy dzień przesłuchań

Za nami pierwszy dzień przesłuchań w ramach XVII Konkursu Młodyk Toniecników. Przedstawiamy obszerną fotorelację. Zapraszamy na niedzielne popisy par solowych i występy grup zbójnickich od godz. 10.00 w auli przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi późnym popołudniem. W czasie obrad jury wystąpi lokalny zespół "Biołodunajcanie".
 

Akcja charytatywna dla Renaty Bafii - fotorelacja

Przedstawiamy wybór fotografii z akcji charytatywnej "Pomoc dla Renaty Bafii", która odbyła się w dniu 23 października w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gliczarowie Dolnym. Więcej o akcji w poniższym artykule
 
 
Maj 2017
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  910111214
151617181921
222324252627
293031    
Nasi Partnerzy