31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Zaproszenia >> Wyniki Konkursu Plastycznego "KAPLICZKI" - Szlak Architektury Wojciecha Kułacha-Wawrzyńcoka
Wyniki Konkursu Plastycznego "KAPLICZKI" - Szlak Architektury Wojciecha Kułacha-Wawrzyńcoka
Autor: Krzysztof Jarosz   
19 kwietnia 2017
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI ROZPATRUJĄCEJ XVI KONKURS PLASTYCZNY – ZABYTKI ARCHITEKTURY ZAKOPANEGO I PODHALA „KAPLICZKI” - SZLAK ARCHITEKTURY WOJCIECHA KUŁACHA-WAWRZYŃCOKA.
 
Uroczyste rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 14.00 w Galerii XX w. Willi "Oksza" w Zakopanem (przy ul. Zamoyskiego 25).
 
Serdecznie zapraszamy !

 

Na konkurs nadesłano 241 prac z 14 placówek

 

  1. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 – Biały Dunajec
  2. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum  nr 2 - Biały Dunajec
  3. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum – Nowe Bystre
  4. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Gliczarów Górny
  5. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - Witów
  6. Biblioteka Publiczna Gminy Nowy Targ - filia w Pyzówce
  7. Szkoła Podstawowa nr 3 Zakopane
  8. Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
  9. Szkoła Podstawowa nr 9 Zakopane
  10. Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha - Wawrzyńcoka – Gliczarów Dolny
  11. Gminny Ośrodek Kultury – Poronin
  12. Gminny Ośrodek Kultury – Biały Dunajec
  13. Szkoła Ginących Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury – Dom Ludowy – Bukowina Tatrzańska
  14. TCKiS „Jutrzenka”

 

Komisja w składzie:

- p. Krzysztof Jędrzejowski  - TCKiS „Jutrzenka”- przewodniczący
- p. Bogumiła Kułach – praprawnuczka Wojciecha Kułacha - Wawrzyńcoka
- p. Agata Nowakowska-Wolak – przedstawiciel TOnZ
- p. Joanna Staszak – Urząd miasta Zakopane
- p. Anna Kozak – Muzeum Tatrzańskie
- p.Anna Król Józaga – Starostwo Powiatu Tatrzańskiego
- p.Urszula Gabrys Suchorab- TCKiS „Jutrzenka”
- p. Barbara Mróz – sek.

 

przyznała następujące nagrody

 

NAGRODY WÓJTA BIAŁEGO DUNAJCA ANDRZEJA JACKA NOWAKA:

  1. JUSTYNA ZAWADA  lat 12 n.Teresa Skupień – Zespół Szół Podstawowej i Gimnazjum – Gliczarów Górny (malarstwo na papierze)
  2. KLAUDIA SOBAŃSKA lat 14  n. Beata Mirek Hornik - Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazum nr 1 – Biały Dunajec (malarstwo na papierze)
  3. MARTYNA WRÓBEL lat 14 n. Regina Mrowca Kenar  Zespół Szkół - Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im.ks.Leona Musielaka – Witów (malarstwo na szkle)
  4. MACIEJ GAŁ lat 12 lat 12 instruktor Monika Stachowiec  GOK Biały Dunajec (malarstwo na szkle)
  5. MARTYNA STASZEL lat 12 op. Jan Staszel – Gliczarów Dolny
  6. KACPER ORAWIEC  lat 9  instruktor Bożena Świderska Środa GOK Biały Dunajec (ceramika)

 

NAGRODA SPECJALNA STAROSTY POWIATU TATRZAŃSKIEGO:

- WIKTORIA BYLINKA lat 14  instruktor Urszula Gabryś Suchorab - TCKiS „Jutrzenka” (ceramika)

 

NAGRODA SPECJALNA NACZELNIK WYDZIAŁU  EDUKACJI, KULTURY I SPORTU  STAROSTWA  POWIATU TARZAŃSKIEGO

- WIKTORIA TATAR  lat 6 instruktor Urszula Gabryś Suchorab - TCKiS „Jutrzenka” (ceramika)

 

NAGRODA  SPECJALNA  DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GLICZAROWIE DOLNYM -  PANI EWY NOWAK:

- MARTYNA STASZEL lat 12 – op. Jan Staszel – Gliczarów Dolny

 

NAGRODA SPECJALNA URZĘDU MIASTA ZAKOPANE

- PRZEMEK JAROSZ lat 11 instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka” (rzeźba)
- BARTEK SKUPIEŃ lat 12 instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka” (rzeźba)
- ALICJA PIERZ lat 16 instruktor Urszula Gabryś Suchorab TCKiS „Jutrzenka” (ceramika)

 

NAGRODA SPECJALNA DYREKTOR  MUZEUM TATRZAŃSKIEGO PANI
ANNY WENDE-SURMIAK

- JAN BAFIA lat 7 instruktor Regina Mrowca Kenar tckIs „Jutrzenka” (rzeźba)

 

  NAGRODA SPECJALNA TONZ

- STAŚ KENAR lat 11 instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka” (rzeźba}

 

NAGRODA SPECJALNA PREZESA TOnZ :

- DANIEL ANTOŁ lat 12 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec (malarstwo na szkle)

 

RZEŹBA

I NAGRODA-  MAŁGORZATA TOKARCZYK lat 12   instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka”
I NAGRODA – WANDA SADŁOŃ lat 11 instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka”

 

WYRÓŻNIENIA – RZEŹBA

  1. Piotr Jarosz  LAT 11  instruktor Regina Mrowca Kenar TCKiS „Jutrzenka”
  2. Bartłomiej Białoń LAT 13 INSTRUKTOR Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
  3. Tymek Duda LAT 10 INSTRUKTOR Marek Wacławski  TCKiS „Jutrzenka”

 

 

MALARSTWO NA SZKLE

 

KATEGORIA DO LAT 7

I NAGRODA – JUSTYNA STASZEL lat 7 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
II NAGRODA – JUSTYNA STASZEL lat 7 op. Jan Staszel – Gliczarów Dolny
III NAGRODA-  KATARZYNA KUŁACH lat 4,5 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec

 

KATEGORIA 8 – 11 LAT

I NAGRODA – HELENA BRYJA lat 10 n. Teresa Skupień – Szkoła Ginacych Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury – Bukowina Tatrzańska
II NAGRODA – KARINA BUBLA lat 8 n.Teresa Skupień – Szkoła Ginacych Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury – Bukowina Tatrzańska
III NAGRODA – FRANCISZEK BUDZ lat 9 n.Teresa Skupień – Szkoła Ginacych Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury – Bukowina Tatrzańska
III NAGRODA – GABRIELA GĄSIENICA lat 9 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec

 

KATEGORIA 12 -16

I NAGRODA – MARTYNA STASZEL lat 12  op. Jan Staszel Gliczarów Dolny
I NAGRODA – KATARZYNA STASIAK lat 15 n. Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny
II NAGRODA – KAROLINA BUKOWSKA lat 14  instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
II NAGRODA – NATALIA RZADKOSZ lat 15 n. Teresa Skupień  BCK Dom Ludowy Bukowina Tatrzańska
II NAGRODA – KLAUDIA SZTOKFISZ lat 16 n. Teresa Skupień  BCK Dom Ludowy Bukowina Tatrzańska
III NAGRODA – SYLWIA GALICA lat 13 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
III NAGRODA - KAROLINA MŁYNARCZYK  n.Teresa Skupień BCK Dom Ludowy Bukowina Tatrzańska

 

WYRÓŻNIENIA- MALARSTWO NA SZKLE

  1. KARINA BARAN lat 7 n. Teresa Skupień – Szkoła Ginacych Zawodów przy Bukowiańskim Centrum Kultury – Bukowina Tatrzańska
  2. TERESA SKUPIEŃ lat 8 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
  3. MARTA GAŁ lat 12 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
  4. MARTA GAŁ lat 12 instruktor Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
  5. ZUZANNA TRZOP lat 9 n. Teresa Skupień Szkoła Ginących Zawodów przy BCK Bukowina Tatrzańska
  6. JULIA ŁAPKA lat 8 n.Teresa Skupień Szkoła Ginących Zawodów przy BCK Bukowina Tatrzańska
  7. DANIEL BUBLA lat 15 n. Teresa Skupień ZSPi G Gliczarów Gorny

 

PIROGRAFIA – WYRÓŻNIENIA

  1. JAGODA TĘCZA   lat 10 instruktor Marek Wacławski TCKiS „Jutrzenka”
  2. TOSIA MŁYNARCZYK  lat 9     „
  3. NINA GIL                  lat 9     „

 

CERAMIKA :

 

KATEGORIA – DO LAT 7

II NAGRODA – MARCEL TRZECIAK  lat 6  instruktor Anna Szewczyk - TCKiS „Jutrzenka”
II NAGRODA JANEK CHYC MAGDZIN lat 5 instruktor Anna Szewczyk - TCKiS „Jutrzenka”

 

KATEGORIA 8-12 LAT

I NAGRODA -  MAŁGORZATA TOKARCZYK lat 11 instruktor Bozena Świderska Środa GOK Poronin
II NAGRODA – JAKUB KWIATEK lat 8 instruktor Urszula Gabryś Suchorab TCKiS „Jutrzenka”
II NAGRODA – MAJA WYRAZ lat 10 instruktor Anna Szewczyk TCKiS „Jutrzenka”
III NAGRODA – ZUZANNA KULA lat 9 instruktor Urszula Gabryś Suchorab TCKiS „Jutrzenka”
II NAGRODA – MARLENA BĄK lat 12  instruktor Urszula Gabrys Suchorab TCKiS „Jutrzenka”
III NAGRODA – ZUZANNA MOSZCZYŃSKA lat 9 instruktor Bozena Świderska Środa  GOK Biały Dunajec

 

WYRÓŻNIENIA- CERAMIKA

  1. KAROL WYPYCHOWSKI lat 6 instruktor Anna szewczyk TCKiS „Jutrzenka”
  2. JOANNA SŁABY lat 9 instruktor Bozena Świderska Środa  GOK Biały Dunajec

 

WYSTAWA CERAMIKA:

  1. WERONIKA TATAR lat 6 instruktor Urszula Gabrys Suchorab TCKiS „Jutrzenka”
  2. EMILIA KARPIEL lat 10                   „
  3. MARTA PAWLIKOWSKA lat 7      „
  4. AGNIESZKA SŁOWIK lat 16          „
  5. OSKAR WYDRA lat 7 instruktor Anna Szewczyk TCKiS „JUTRZENKA”
  6. MAKSYMILIAN DYKA lat 6                      „
  7. MARTYNA ŁUKASZCZYK lat 9 instruktor BoŻena Świderska Środa  GOK Poronin
  8. ZUZANNA KOPIEĆ LAT 10           „

 

KATEGORIA – MALARSTWO NA PAPIERZE

 

WIEK – DO LAT 7

NAGRODY:

  1. Martyna Brandys lat 7  n. Beata Mirek Hornik ZSP i G nr 1 Biały Dunajec
  2. Sandra Cachro lat 7 n. Beata Mirek Hornik -  ZSPiG nr 1 Biały Dunajec –

 

WIEK 8 – 11 LAT

I NAGRODA – KLAUDIA HANDZEL lat 11 instruktor  Monika Stachowiec GOK Biały Dunajec
I NAGRODA – BLANKA PILAWA  lat 11 n. Barbara Piszczór  ZSPi G nr 2 Biały Dunajec
II NAGRODA – BOGUSŁAWA CHOWANIEC lat 12 n. Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny
II NAGRODA – MARTYNA ŁUKASZCZYK lat 11 Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny
III NAGRODA- MATEUSZ GAŁ lat 11  n. Barbara Piszczór ZSPi G- Nowe Bystre

 

WIEK 12-15 LAT

I NAGRODA – HONORATA CZERNIK  lat 15 n. Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny
II NAGRODA – ROBERT KOŁĄTAJ lat 14 n.Regina Mrowca Kenar – ZSGiSP  im.Ks. Leona Musielaka –Witów ( techniki różne)
III NAGRODA – KATARZYNA RUSNAK lat 15  n. Beata Mirek Hornik  ZSPiG nr 1 Biały Dunajec

 

WYRÓŻNIENIA – MALARSTWO NA PAPIERZE

 

  1. AMELIA GAŁ lat 5 op. Danuta Buła Biblioteka Publiczna gminy Nowy Targ filia w Pyzówce
  2. JAN TYLKA  lat 6     „                      „
  3. WERONIKA GĄSIENICA LIZOŃ lat 6 n. Barbara Piszczór Szkoła Podstawowa nr 9 Zakopane
  4. MARIA BRYJAK lat 11                                „
  5. MACIEJ LEBIOTKOWSKI lat 11                „
  6. GRZEGORZ REINFUS  lat 10 n.Barbara Piszczór ZS- SPiG- Nowe Bystre
  7. BARTŁOMIEJ SKORUSA lat 14                  „
  8. MATEUSZ TOPÓR lat 10                             „
  9. MONIKA ŻOŁNIERCZYK lat 13                „
  10. WIKTORIA DUDZIK  lat 12 n.Barbara Piszczór ZSPiG nr 2 Biały Dunajec
  11. KLAUDIA HANDZEL          lat 12               „
  12. MAGDA WĘGROWSKA     lat 11 n.Teresa Skupień  ZSPiG – Gliczarów Górny
  13. MAGDALENA STAWCZYK           lat 11              „
  14. MONIKA GAŁ  lat 13                                              „
  15. MATEUSZ CZERNIK lat 13                                     „
  16. MONIKA KRÓL – MUMA lat  n.Bozena Sojka  SP nr 3 Zakopane
  17. ŁUKASZ KUŁACH lat 15 7 n. Beata Mirek Hornik -  ZSPiG nr 1 Biały Dunajec –

 

RYSUNEK

I NAGRODA – PAWEŁ BUŻEK lat 13 n.Regina Mrowca Kenar – ZSGi SP – Witów
II NAGRODA – SABINA TRUCHAN lat 15 n.Regina Mrowca Kenar – ZSGi SP – Witów
II NAGRODA – MARIA STASZECZKA lat 12 n.Anna Stawarz Szkoła Podstawowa nr 5
III NAGRODA – SZYMON KACZMARCZYK lat 12 n. Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny
III NAGRODA – MARTA SKUPIEŃ lat 12 n. Teresa Skupień ZSPiG Gliczarów Górny

 

WYRÓŻNIENIA – RYSUNEK

  1. JAN KOBIELA lat 11 N.Regina Mrowca Kenar – ZS-GiSP – Witów
  2. ALICJA CEBULSKA lat 11   „
  3. WIKTORIA KUŁACH   lat 15          „
  4. MARTYNA WRÓBEL lat 14 „
  5. ANDRZEJ FRANOSZ lat 16 n. Teresa Skupień  ZSPiG – Gliczarów Górny

 

WYSTAWA – RYSUNEK

 

  1. KORNELIA SOBULA lat 6 op. Danuta Buła Biblioteka Publiczna gminy Nowy Targ filia w Pyzówce
  2. MICHAŁ KUŁACH lat 4 op.Anna Kułach Gliczarów Górny 80 A (praca indywidualna)
  3. DANUTA ORSZULAK  lat 14 n. Regina Mrowca Kenar – ZS-GiSP – Witów
  4. DOMINIK WALIGÓRA lat 14                      „
  5. DAWID CZUJ lat 11                                      „
  6.  KLAUDIA SZCZUPALSKA lat 12               „

 

WYSTAWA – MALARSTWO

  1. JULIA STASZEL lat 11 n.Barbara Piszczór ZS- SPiG- Nowe Bystre
  2. ALAN ZUBEK lat 10             „
  3. URSZULA MICHNIAKlat 10           „
  4. MAGDALENA SŁODYCZKA lat 11           „
  5. AGNIESZKA NEDZA lat 11                         „
  6. AGNIESZKA STRĄCZEK lat 10  n.Anna Stawarz Szkoła Podstawowa nr 5
  7. ALEKSANDRA OKAS lat 10                       „
  8. MARTA STACHON FEDRO lat 9                „
  9. MARTYNA KALETA           LAT 12           „
  10. KAROLINA KRALKA         lat 12   „
  11. OLIWIA KANIA lat 10 n. Beata Mirek Hornik -  ZSPiG nr 1 Biały Dunajec –
  12. ANNA RĄCZKA       lat 10              „
  13. MATEUSZ GANDERA lat 14           „
  14. KASIA HLAWACZ lat 11 n.Barbara Piszczór ZSPiG nr 2 Biały Dunajec
  15. PAULINA STACHOWIEC lat 10                 „
  16. ZUZANNA SZCZYPKOWSKA lat 15         „
  17. KAROL STOŁOWSKI lat 12            „
  18. KAROLINA BUKOWSKA lat 14   „
  19. JAN GĄSIENICA lat 10 n. Regina Mrowca Kenar – ZS-GiSP – Witów
  20. JULIA KOWALCZYK          lat 14   „
  21. JAN SZWAB lat 15                           „ (techniki różne)
  22. MIKOŁAJ NOWACZYK     LAT 11 n.Barbara Piszczór SP 9 Zakopane
  23. ANNA BACHLEDA SZELIGA lat 10           „
  24. ANNA BOCHENEK lat 12                           „

 

Protokół sporządziła Barbara Mróz

Zakopane 5.04.2017

 




| odwiedzin: 1624 wydrukuj Drukuj

 
Październik 2017
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nasi Partnerzy