31 32 33
Start >> Sport i turystyka >> LKS Biali Biały Dunajec >> III Halowy Turniej Sołectw w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec
III Halowy Turniej Sołectw w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec
Autor: LKS Biali Biały Dunajec   
04 kwietnia 2011
W dniu 27 marca 2011 roku odbył  się III Halowy Turniej Sołectw w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec, którego organizatorem był Ludowy Klub Sportowy „BIALI” Biały Dunajec. Turniej był finansowany przez Gminną Komisję d.s. Profilaktyki, Rozwiazywania Problemów Alkoholowych  i Przeciwdziałania Narkomanii w ramach promocji zdrowego stylu życia.
 
Organizatorzy dziękują administratorowi Hali Panu Andrzejowi Bieleckiemu za pomoc przy organizacji turnieju.
 
Zajęte miejsca:
 
I miejsce – Gliczarów Górny
II miejsce – Biały Dunajec II
III miejsce – Gliczarów Dolny
IV miejsce – Biały Dunajec I
V miejsce – Leszczyny
 
Najlepszy strzelec – Karpiel Maciej – Biały Dunajec II
Najlepszy bramkarz – Arent Michał – Gliczarów Górny
 
W turnieju brały udział drużyny z następujących sołectw:
  1. Sołectwo Biały Dunajec - drużyna I:
  2. Gąsienica Tomasz – kapitan
  3. Sosiński Marek
  4. Pańszczyk Jacek
  5. Wysocki Michał
  6. Wysocki Andrzej
  7. Kalata Paweł
  8. Łapka Andrzej

Kierownictwo drużyny: Trebunia – Tutka Stanisław , Kolbrecka Józefa

  1. Sołectwo Biały Dunajec - drużyna II w składzie:
    1. Karpiel Janusz – kapitan
    2. Karpiel Maciej
    3. Pluta Łukasz
    4. Bafia Adam
    5. Łukaszczyk Damian
    6. Bobak Jakub

Kierownictwo drużyny: Rzadkosz Roman, III.               

Sołectwo Gliczarów Górny

  1. Bocheńczak Ryszard – kapitan
  2. Bocheńczak Krzysztof
  3. Skupień Janusz
  4. Niemiec Krzysztof
  5. Para Krzysztof
  6. Fortuna Tomasz
  7. Arent Michał
  8. Maciczek Andrzej

Kierownictwo drużyny: Bocheńczak Ryszard

  1. Sołectwo Leszczyny
    1. Tworek Piotr – kapitan
    2. Stoch Rafał
    3. Gąsienica Michał
    4. Pawlikowski Michał
    5. Sądelski Andrzej
    6. Bafia Dariusz

Kierownictwo drużyny: Tworek Piotr

  1. Sołectwo Gliczarów Dolny
    1. Smalec Daniel - kapitan
    2. Rączka Stanisław
    3. Rączka Robert
    4. Pawlikowski Michał
    5. Sądelski Andrzej
    6. Rączka Tomasz
    7. Bafia Franciszek
    8. Łużyński Rafał
    9. Łużyński Janusz

Kierownictwo drużyny: Anna Polak, Wąsik Czesław  

Wyniki  poszczególnych meczy:  

  1. Gliczarów Górny -Leszczyny 6 : 1 Bramki: Fortuna – 3, Niemiec -3, Bafia D. - 1
  2. Biały Dunajec I – Gliczarów Dolny 6 : 0 Bramki: Wysocki M. – 2, Wysocki A. – 2, Kalata – 1, Sosiński – 1
  3. Biały Dunajec II – Gliczarów Górny 1 : 3 Bramki: KarpielM. – 1, Fortuna – 1, Niemiec – 2
  4. Leszczyny – Biały Dunajec I 2 : 3 Bramki: Sądelski -1, Bafia D. – 1, Kalata – 1, Łapka – 1, Wysocki M. – 1
  5. Gliczarów Dolny – Biały Dunajec II 2 : 2 Bramki: Rączka T. – 2, Karpiel J.– 1, Łukaszczyk – 1
  6. Biały Dunajec I – Gliczarów Górny 0 : 1 Bramki: Niemiec – 1
  7. Gliczarów Dolny – Leszczyny 3 : 2 Bramki: Rączka T. – 1, Rączka S. – 1, Rączka R. – 1, Gąsienica – 1, Bafia D. – 1
  8. Biały Dunajec I – Biały Dunajec II 2 : 4 Bramki: Łapka – 2, Karpiel M. – 4
  9. Gliczarów D. – Gliczarów Górny 4 : 2 Bramki: Rączka R. – 2, Bafia F. – 1, Smalec – 1, Fortuna – 2
  10. Leszczyny – Biały Dunajec II 2 : 5 Bramki: Sądelski – 1, Bafia D. – 1, Bobak – 3, Karpiel M. - 2

 

Tekst: Stanisław Trebunia – Tutka, Józefa Kolbrecka, Marek Sosiński

Zdjęcia: Andrzej Bielecki

 

 

<< powrót




| odwiedzin: 7970 wydrukuj Drukuj

 
Listopad 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  910
1213141516
19202122232425
2627282930  
Nasi Partnerzy