31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> XXXV Wojewódzki Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy
XXXV Wojewódzki Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy
Autor: Krzysztof Jarosz   
27 stycznia 2011
W dniu 27 stycznia w auli Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu odbył się XXXV Wojewódzki Przegląd Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia - Florka.

Prezentujemy fotografie z tego wydarzenia oraz wyniki przeglądu.

 

Protokół z posiedzenia

XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy

im. Andrzeja Skupnia Florka

Jury XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka pracowało w składzie:

-          Pan prof. dr hab. Józef Kąś

-          Pani dr Barbara Zgama

-          Pan Benedykt Kafel

-          Pani Zofia Roj Mrozicka

-          Pani Wanda Szado Kudasik

-          Pani Aniela Krupczyńska

-          Pani Władysława Biel

-          Pani Marianna Łukaszczyk

-          Pani Władysława Skupień

-          Pan Andrzej Czernik

-          Pan Robert Kowalczyk

-          Pan Bronisław Chowaniec Lejczyk

-          Pani Halina Para

-          Pani Zofia Mieszczak

-          Pan Bartłomiej Kudasik

-          Pani Katarzyna Chowaniec Trebunia

-          Pani Janina Mrozowska Cudzich

Do  konkursu zgłosiło się 138 uczestników z 14 miast i gmin. Jury po przesłuchaniu i ocenie recytatorów i gawędziarzy w czterech grupach wiekowych postanowiło przyznać następujące nagrody      i wyróżnienia:

Recytacje

Klasy 0- III

I miejsce – Jan Strama SP Ratułów

II miejsce- Weronika Kurnat SP Nowa Biała

II miejsce- Justyna Ziemiańczyk SP Nr 1 Lipnica Wielka

III miejsce- Krzysztof Kwak SP Skrzypne

III miejsce- Adam Stopiak SP nr 1 Lipnica Wielka

Wyróżnienia:

Emilia Stopka – SP Szaflary

Samanta Kwak – SP Krauszów

Dominik Pilch – SP nr 1 Jabłonka

Magdalena Stawczyk – SP Gliczarów Górny

Klasy – IV-VI

I miejsce – Magdalena Dziubas SP Poronin

I miejsce – Anna Gal SP Odrowąż

II miejsce – Maria Lassak SP Ząb

III miejsce – Krystian Wyrostek SP Gliczarów Dolny

Wyróżnienie:

Ewelina Bafia – SP Gliczarów Dolny

Kinga Hurkała – SP Szlachtowa

Krzywonos Aleksandra – SP nr 1 Szczawnica

Dominika Omylak - SP Zubrzyca Dolna

Maria Salamon SP -  Krościenko

Patrycja Smoleń -  SP nr 3  Lipnica Wielka

Patryk Zapotoczny – SP Skrzypne

Gimnazja

I miejsce – Barbara Janowiak Gimnazjum Lipnica Wielka

I miejsce – Piotr Kuruc Gimnazjum Białka Tatrzańska

II miejsce – Ewelina Komperda Gimnazjum Załuczne

II miejsce – Andrzej Szaflarski Gimnazjum Szaflary

III miejsce – Agnieszka Palenik Gimnazjum Podszkle

Wyróżnienia:

Gabriel Pucoła – Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nowy Targ

Marcelina Wnęk – Gimnazjum Krempachy

Mateusz Walkosz Gimnazjum Szczawnica

Katarzyna Symala – Gimnazjum Lipnica Wielka

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Klaudia Galica Dorula Technikum Hotelarskie Zakopane

II miejsce – Sebastian Pańszczyk Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego Nowy Targ

III miejsce – Marcelina Pawlak Zespół Szkół Jabłonka

Wyróżnienia:

Wioletta Marszalik – ZP Podszkle

Justyna Łuka – LO Lipnica Wielka

Ewelina Kadłubek – Zespół Szkół Jabłonka

Gawędy

Klasy I-III

I miejsce – Natalia Spytkowska - SP Jabłonka

II miejsce – Szymon Styrczula - SP Ząb

III miejsce – Łukasz Bryja-  SP Łapsze Niżne

Wyróżnienia:

Stanisław Ciszek –SP Ząb

Jacek Mrowca – SP Leśnica Groń

Łukasz Dziadoń – SP Chochołów

Katarzyna Rusnak -  SP nr 1 Biały Dunajec

Kamila Karkoszka – SP nr 2 Lipnica Wielka

Klasy IV-VI

I miejsce – Michał Zubek – SP Brzegi

II miejsce – Norbet Myrda – SP Morawczyna

III miejsce – Katarzyna Cudzich SP nr 2 Biały Dunajec

Wyróżnienia:

Szymon Kuliga – SP nr 1 Lipnica Wielka

Dominik Kalata – SP nr 1 Biały Dunajec

Wojciech Styrczula – SP Ząb

Jan Jakubiec – SP nr 1 Ciche

Jolanta Bednarz – SP Stare Bystre

Gimnazja

I miejsce – Ewelina Rzadkosz- Gimnazjum Poronin

II miejsce – Andrzej Adamczyk- Gimnazjum Szaflary

III miejsce – Sebastian Jaromin -Gimnazjum Orawka

III miejsce – Robert Kaczmarczyk- Gimnazjum Ciche

Wyróżnienia:

Paweł Waras -Gimnazjum Łopuszna

Arleta Wójciak- Gimnazjum Lipnica Wielka

Jolanta Rafacz -Gimnazjum Czarny Dunajec

Anna Salamon -Publiczne Gimnazjum Szczawnica

Renata Kukuc- Gimnazjum nr 1 Biały Dunajec

Seweryn Zahora -Gimnazjum Jabłonka

Zofia Majerczak -Gimnazjum Łapsze Niżne

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Maria Skupień -Stowarzyszenie Zespół Regionalny „Śwarni”.

II miejsce – Patryk Rudnicki- LO Lipnica Wielka.

III miejsce – Zbigniew Tatar- Technikum Gastronomiczne Zakopane.

Wyróżnienia:

Mateusz Grzybacz-Zespół Szkół Jabłonka.

Wojciech Łukaszczyk- I LO Zakopane.


 

 


 

<< powrót




| odwiedzin: 9015 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Lipiec 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  91011121314
16171819202122
2324252627
3031     
Nasi Partnerzy