31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> XIX Parada Gazdowska - Biały Dunajec 2009
XIX Parada Gazdowska - Biały Dunajec 2009
Autor: Krzysztof Jarosz   
23 września 2010
Protokół z posiedzenia jury XIX Parady Gazdowskiej w Białym Dunajcu, 4 stycznia 2009 r. Jak co roku wyścigi konne zostały rozegrane na równi pod osiedlem Gile.  Poprzedził je paradny przejazd zaprzęgów ulicą Jana Pawła II. 

 

 

Jury w składzie:

Andrzej Jacek Nowak,

Andrzej Skupień,

Stanisław Lassak Helios

Edward Styrczula Maśniak

po ocenieniu 40 zaprzęgów i 60 koni przyznało następujące nagrody:

w Paradzie Gazdowskiej:

1 miejsce: Andrzej Stachoń Mulik z Poronina

2 miejsce: Stanisław Skupień z Białego Dunajca

3 miejsce: Stanisław Matyga z Białego Dunajca

4 miejsce: Maciej Lichaj Siedlorz z Białego Dunajca

5 miejsce: Stanisław Rzadkosz ze Zębu

6 miejsce: Stanisław Rusnak z Białego Dunajca

 

 

 

 

 

 

wyróżnienia:

Andrzej Król z Białego Dunajca

Józef Jarząbek z Białego Dunajca


w Paradzie Kumoterskiej:

1 miejsce: Edward Staszel z Dzianisza

2 miejsce: Andrzej Galica z Poronina

3 miejsce: Michał Rusnak z Białego Dunajca

4 miejsce: Władysław Kułach z Białego Dunajca

5 miejsce: Janusz Cudzich z Białego Dunajca

6 miejsce: Józef Galica z Poronina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYŚCIG KUMOTEREK



Miejsce

Imię i nazwisko kumotra

Imię i nazwisko kumoski

Imię konia

Numer

Adres

Czas

Punktacja

1

Małgorzata Skupień

Joanna Rapacz

First Touch

14

Biały Dunajec

29,08

25

2

Stanisław Gał

Joanna Gał

Gratis

6

Poronin

30,24

20

3

Anna Bobak

Stanisław Bobak

Dolnik

13

Stasikówka

30,65

15

4

Stanisław Rzadkosz

Anna Rusnak

Nepal

2

Ząb

31,26

12

5

Stanisław Rzadkosz

Anna Rusnak

Sawoj

1

Ząb

32,04

9

6

Jacek Dziuban

Anna Bobak

Karino

12

Poronin

32,57

6

7

Andrzej Babiarz

Anna Sieczka

Salwa

18

Poronin

33,24

4

8

Stanisław Pańszczyk

Elżbieta Pawlikowicz

Antek

5

Biały Dunajec

36,66

3

9

Andrzej Sieczka

Anna Skupień

Dyngus

10

Szaflary

37,75

2

10

Piotr Bafia

Anna Sieczka

Milek

9

Bańska Dolna

37,9

1

 

SKIRING

 

 

Miejsce

Imię i nazwisko narciarza

Imię konia

Numer

Adres

Czas

Punktacja

1

Stanisław Rzadkosz

Sawoj

1

Ząb

25,45

25

2

Stanisław Gał

Gratis

6

Poronin

26,36

20

3

Małgorzata Skupień

First Touch

14

Biały Dunajec

27,64

15

4

Andrzej Nędza Chotarski

Aktor

7

Kościelisko

27,66

12

5

Marcin Dziuban

Karino

12

Poronin

28,41

9

6

Stanisław Rzadkosz

Dragon

3

Ząb

28,51

6

7

Stanisław Rzadkosz

Nepal

2

Ząb

28,89

4

8

Stanisław Bobak

Dolnik

13

Stasikówka

29,35

3

9

Stanisław Rusnak

Jagoda

8

Biały Dunajec

30,34

2

10

Bogdan Pietrzyk

Jarwis

15

Bukowina Tatrzańska

32,18

1

 

SKI -  SKIRING



Miejsce

Imię i nazwisko narciarza

Imię i nazwisko jeźdźca

Imię konia

Numer

Adres

Czas

Punktacja

1

Stanisław Rzadkosz

Paweł Staszel

Sawoj

1

Ząb

27,15

25

2

Joanna Rapacz

Malgorzata Skupień

First Touch

14

Biały Dunajec

27,62

20

3

Jan Handzel

Damian Skupień

Jurata

4

Szaflary

28,13

15

4

Stanisław Rzadkosz

Paweł Staszel

Nepal

2

Ząb

28,44

12

5

Marcin Dziuban

Jacek Dziuban

Karino

12

Poronin

28,83

9

6

Andrzej Nędza Chotarski

Marcin Śledź

Aktor

7

Kościelisko

28,92

6

7

Michał Rusnak

Stanisław Rusnak

Jagoda

8

Biały Dunajec

29,41

4

8

Stanisław Rzadkosz

Józef Galica

Iskra

17

Poronin

29,63

3

9

Andrzej Nędza Chotarski

Marcin Śledź

Bols

11

Zakopane

29,71

2

10

Marcin Dziuban

Stanisław Bobak

Dolnik

13

Stasikówka

30,05

1

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

<< powrót




| odwiedzin: 7888 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Wrzesień 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nasi Partnerzy