31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> Wyniki V Dunajeckiego Grania
Wyniki V Dunajeckiego Grania
Autor: Krzysztof Jarosz   
23 września 2010
W niedzielę 10 sierpnia 2008 w Białym Dunajcu odbył się sportowy festyn "Dunajeckie Granie”. Całkowity dochód z imprezy  organizowanej już po raz piąty przeznaczony był na potrzeby klubu LKS Biali Biały Dunajec.

Głównym punktem programu był turniej piłki nożnej w którym wzięło udział sześć drużyn:
OLD BOYS „PORONIEC” PORONIN , KARCZMA „PO ZBÓJU” , OSP BIAŁY DUNAJEC, OLD BOYS LKS „Szaflary”  ,  LKS ”MURAŃ” Jurgów ,OLD BOYS LKS „BIALI” BIAŁY DUNAJEC.
"Każdy z uczestników otrzymał puchar- w tym turnieju nie ma przegranych. Cieszymy się bardzo że drużyny przyjechały zagrać i wspomóc w ten sposób klub LKS Biali Biały Dunajec. " mówił prezes klubu Stanisław Trebunia Tutka.
Prócz rozgrywek piłkarskich, organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji.
Był między innymi konkurs wiedzy sportowej, który wygrał Stanisław Gał z Poronina. a całej imprezie towarzyszyła muzyka.
Przeprowadzono również konkurs łowienia pstrągów, który został przesunięty z Dnia Pstrąga. 

Wyniki turnieju piłkarskiego i konkursu wiedzy sportowej.

Konkurs wiedzy o sporcie o PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁY DUNAJEC – puchar i nagrody wręczał Wójt Gminy Andrzej Jacek Nowak – konkurs przygotował Marek Sosiński
 

Miejsca:
1. Stanisław Gał – paparazzi
2. Stanisław Pańszczyk – Biały Dunajec
3. Antoni Grela – „PORONIEC” Poronin
4. Krzysztof Dżoku – „BIALI” Biały Dunajec
5. Andrzej Zarycki – „PORONIEC” Poronin
6. Jan Wojtanek – Karczma „PO ZBÓJU”
 

Przebieg meczy – turniej o puchar Starosty Powiatu Tatrzańskiego
V DUNAJECKIE GRANIE


LKS „BIALI” Biały Dunajec- OSP Biały Dunajec 1:0
bramki: Marduła
LKS „MURAŃ” Jurgów – Karczma „PO ZBÓJU” 0:0
LKS „BIALI” Biały Dunajec - LKS „KALATA” Szaflary 6:0
bramki: Marduła, Buła, Łaś, Pawlikowski, Buła, Marduła
LKS „PORONIEC” Poronin - LKS „MURAŃ” Jurgów 1:0
bramki: Goryl
OSP Biały Dunajec - LKS „KALATA” Szaflary 2:0
bramki: Jędrol, Burnus
LKS „PORONIEC” Poronin - Karczma „PO ZBÓJU” 1:0
bramki: Słodyczka

mecze finałowe
• o V miejsce:
„MURAŃ” Jurgów - LKS „KALATA” Szaflary 3:0

bramki: Wojtas, Sołtys, Sołtys
• o III miejsce:
OSP Biały Dunajec - Karczma „PO ZBÓJU” 3:1
bramki: Marduła K. Burnus, Stopka
• o  I miejsce:
LKS „BIALI” Biały Dunajec - LKS „PORONIEC” Poronin 1:1

(bramki: Marduła, Goryl) zwycięstwo „BIAŁYCH” w rzutach karnych!!!

Składy drużyn (wg zajętych miejsc – O PUCHAR STAROSTY POWIATU TATRZAŃSKIEGO (puchary wręczał Wicestarosta Andrzej Skupień)

I. LKS „BIALI” Biały Dunajec
1. Balicki Grzegorz, 2. Majerczyk Andrzej, 3. Pępkowski Jarosław, 4. Sądelski Andrzej, 5. Marduła Marcin, 6. Buła Andrzej, 7. Sosiński Marek, 8. Pawlikowski Przemysław, 9. Dańko Andrzej ,10. Łaś Stanisław, 11. Cachro Piotr, 12. Antoł Łukasz, 13. Kolbrecki Grzegorz, 14. Orawiec Paweł


Trener: Marek Sosiński
Kapitan: Grzegorz Balicki

II. Old Boy’s „PORONIEC” Poronin
1. Słodyczka Roman, 2. Pańszczyk Jacek, 3. Grela Krzysztof, 4. Grela Mirosław, 5. Gąsienica Tomasz, 6. Goryl Stanisław, 7. Zarycki Stanisław, 8. Lańda Andrzej, 9. Grela Antoni, 10. Słodyczka Wojciech, 11. Zarycki Andrzej, 12. Wysocki Łukasz, 13. Krakowski Wojciech, 14. Grela Marcin, 15. Papież Józef, 16. Trebunia Stanisław, 17. Kamiński Marek, 18. Stasik Stanisław,


Trener: Antoni Grela
Kapitan: Andrzej Lańda


III. Ochotnicza Straż Pożarna – Biały Dunajec
1. Pietrzak Ryszard, 2. Smoleń Bogdan, 3. Jarząbek Marcin, 4. Burnus Janusz, 5. Smoleń Jakub, 6. Marduła Krzysztof,
7. Gondek Józef, 8. Cachro Kazimierz, 9. Sobański Tadeusz, 10. Stachowiec Piotr, 11. Skupień Maciej, 12. Antolak Jan, 13. Cudzich Stanisław, 14. Jędrol Piotr, 15. Malik Maciej, 16. Bużek Tomasz, 17. Pawlikowski Wojciech,, 18. Pańszczyk Andrzej, 19. Pańszczyk Tomasz,

Trener: Tadeusz Burnus
Kapitan: Ryszard Pietrzak

IV. Karczma „PO ZBÓJU”
1. Wojtanek Jan, 2. Pawlikowski Jan, 3. Kalata Janusz, 4. Staszeczka Daniel, 5. Stopka Andrzej, 6. Pawlikowski Sławomir, 7. Helon Witold, 8. Szybalski Zbigniew, 9. Pawlikowski Wojciech, 10. Maciej Twardokęs, 11. Wysocki Andrzej, 12. Guziec Krzysztof, 13. Olszowski Łukasz, 14. Skupień Stanisław, 15. Gąsienica Andrzej,


Trener: Jan Wojtanek
Kapitan: Jan Pawlikowski


V. LKS „MURAŃ” Jurgów
1. Gajdzisz Piotr, 2. Wojtanek Tadeusz, 3. Marcisz Sławomir, 4. Skrzypaszek Igor, 5. Wojtanek Marek, 6. Sołtys Adam, 7. Furczoń Bartłomiej, 8. Wojewski Adam, 9. Wojtas Bartłomiej, 10. Haniaczyk Krzysztof, 11. Skowyra Zbigniew, 12. Majtyła Ireneusz], 13. Maciczak Ryszard, 14. Chowaniec Grzegorz, 15. Florek Maciej, 16. Marszałek Piotr,

Trener: Sławomir Marcisz
Kapitan: Sołtys Adam


VI. Old Boy’s „KALATA” Szaflary
1. Kalata Krzysztof, 2. Kalata Tomasz, 3. Warniczek Stanisław, 4. Dzierzęga Stanisław, 5. Kalata Andrzej, 6. Kalata Michał, 7. Kalata Paweł, 8. Budz Sławomir, 9. Gał-Zagórski Marek, 10. Marek Bartłomiej, 11. Rzepka Andrzej, 12. Zagórski Wiktor, 13. Chudoba Marian, 14. Budz Wojciech, 15. Kamiński Jan, 16. Marek Wojciech,


Trener: Józef Kalata
Kapitan: Marek Gał-Zagórski

 

<< powrót




| odwiedzin: 7881 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Wrzesień 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nasi Partnerzy