31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> VIII KONKURS MŁODYK TONIECNIKÓW - BIAŁY DUNAJEC 2007
VIII KONKURS MŁODYK TONIECNIKÓW - BIAŁY DUNAJEC 2007
Autor: Krzysztof Jarosz   
21 września 2010
Protokoł z posiedzenia komisji oceniającej VIII Konkurs Młodyk Toniecników oraz galeria zdjęć.

 

Komisja w składzie:

 

1. Józef Pitoń – przewodniczący

 

2. Maria Porębska

 

3. Stanisława Trebunia Staszel

 

4. Jan Karpiel Bułecka

po obejrzeniu 110 toniecników z 19 miejscowości w popisie par solowych i tańca zbójnickiego postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii do 10 lat

Taniec solowy

10 równorzędnych wyróżnień otrzymują:

Sebastian Żegleń i Monika Opacian – „Tatry” z Ratułowa

Bartłomiej Mrowca i Magdalena Biernat – „Mali Wierchowanie” z Bukowiny Tatrzańskiej

Mateusz Kasprzycki i Martyna Kasprzycka – „Małe Klimki” z Zakopanego

Kacper Hubicki i Karolina Wilk – „Mini Regle” z Poronina

Dawid Delimata i Edyta Chrobak – „Pieniny” z Krościenka

Bartosz Cieśniarski i Agnieszka Fitrzyk – „Mali Hamernicy” z Krakowa

Piotr Pluta i Ewelina Komperda – „Sykowni” z Załucznego

Bartłomiej Król - Józaga i Agnieszka Król – Józaga – z Zakopanego

Mateusz Łowisz i Kinga Łukaszczyk  - „Mali Harnasie” z Suchego

Jan Łyszczarz i Weronika Komenda – „Mali Hamernicy” z Krakowa

 

W kategorii do 15 lat

Taniec solowy

9 równorzędnych wyróżnień otrzymują:

Dawid Pietras i Alicja Stachura – „Mali Wierchowianie” z Bukowiny Tatrzańskiej

Marcin Remiasz i Joanna Rabiańska – „Mali Białcanie” z Białki Tatrzańskiej

Kamil Gąsienica i Karolina Hreśka – „Niżnobańszczanie” z Bańskiej Niżnej

Daniel Delimata i Katarzyna Topolska – „Pieniny” z Krościenka

Monika Szymusiak i Michał Szymusiak – „Sykowni” z  Załucznego

Robert Frączek i Katarzyna Zięba – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Witowie

Tomasz Łukaszczyk i Katarzyna Łukaszczyk – „Mali Harnasie” z Suchego

Krzysztof Blacha i Sylwia Lassak – „Zawrat” z Bustryku

Mirosław Lassak i Marta Domino – „Mali Hamernicy” z Krakowa

Specjalne wyróżnienie za śpiew dla Zbigniewa Strączka – „Mali Holni” z Sierockiego

Taniec zbójnicki

I miejsce ex equo – Zespół „Zawrat” z Bustryku i Dziecięcy Zespół Góralski „Mali Hamernicy” z Krakowa

II miejsce – Zespół „Niżnobańszczanie”

III miejsce –  "Małe Harnasie" z Suchego


Wyróżnienie

Mali Łopuśnianie

Jury podkreśla dobrą organizację konkursu. Szczególne podziękowania składa muzykantom: Piotrowi Polakowi, Bartłomiejowi Wysockiemu, Stanisławowi Galicy, Janowi Trebuni Tutce, prowadzącej konferansjerkę Bogumile Kułach oraz organizatorom konkursu.


 

<< powrót




| odwiedzin: 8117 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Wrzesień 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nasi Partnerzy