Festyn Glycarowski i Wybory Gaździny Roku
Autor: Krzysztof Jarosz
09 sierpnia 2023

Już w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia na placu przy Szkole Podstawowej w Gliczarowie Górnym odbędzie się Festyn Glycarowski. W programie wydarzenia liczne atrakcje dla najmłodszych jak i dorosłych, występy zespołów regionalnych, stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze, loteria fantowa i wiele innych. Na zakończenie imprezy zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Sykowni.

Podczas festynu odbędą się także Wybory Gaździny Roku, podczas których kandydatki o tytuł rywalizować będą w kilku konkurencjach. Tegoroczna edycja Festynu Glycarowskiego włączona została w cykl Tatrzańskie Wici. Początek wydarzenia od godz. 12.00. Przybywajcie do Gliczarowa Górnego! Szczegóły na plakacie

Organizatorami festynu są: Ochotnicza Straż Pożarna w Gliczarowie Górnym, Związek Podhalan Oddział Gliczarów Górny, Koło Gospodyń Wiejskich w Gliczarowie Górnym, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury w Zakopanem, Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu.

| odwiedzin: 3532 wydrukuj Drukuj