31 32 33
Start >> Sport i turystyka >> UKS Dwójka B. Dunajec >> Osiągnięcia sportowe podopiecznych klubu UKS Dwójka
Osiągnięcia sportowe podopiecznych klubu UKS Dwójka
Autor: Zygmunt Janocha
11 stycznia 2011

100_4613Prezentujemy Państwu trzy nowe filmy podopiecznych naszego klubu. Jeden z nich został nagrany podczas treningu na trasie biegowej w Białym Dunajcu. Dwa pozostałe zostały nagrane podczas zawodów w Zakopanem.

Na poniższym filmie można zobaczyć zaledwie wycinek dosyć długiego podbiegu, na którym Weronika Walkosz nr 22 odrobiła stratę do zawodniczki z numerem 21 w biegu na dochodzenie (05 grudzień 2010 rok). Ostatecznie Weronika zajęła drugie miejsce tracąc do pierwszego zaledwie 0,2 sekundy. Miała jednak najlepszy czas biegu w swojej grupie wiekowej.

Zamieszczamy również film ze startu wspólnego chłopaków. Zawody odbyły się w grudniu 2010 roku. Po 100 metrach prowadzenie objął Jan Walkosz, na mecie był jednak trzeci. Dystans mierzył 3 km.