31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> VI DZIEŃ PSTRĄGA i VIII WYBORY NOJŚWARNIYJSYJ GÓROLECKI - BIAŁY DUNAJEC 2007
VI DZIEŃ PSTRĄGA i VIII WYBORY NOJŚWARNIYJSYJ GÓROLECKI - BIAŁY DUNAJEC 2007
Autor: Krzysztof Jarosz   
21 września 2010
Wyniki Konkursu Wędkarskiego, 28 lipca 2007 r.
  1. Gońciarczyk Janusz – 1970 pkt
  2. Franosz Paweł – 1775 pkt
  3. Szklarz Bogdan – 1745 pkt.
  4. Maciata Jerzy - 1715
  5. Bomba Marek – 1715
  6. Szydłowski Karol – 1680 pkt

Największą rybę zawodów długości 40cm złowił Janusz Gońciarczyk.

Wyniki konkursu na Najlepszą Potrawę z Pstrąga

Jury Konkursu w składzie:

Wojciech Walkosz – Dyrektor Hotelu "Skalny"

Maciej Kurkowski – Szef Kuchni Karczmy "Sopa"

Sebastian Krauzowicz – doradca kulinarny w firmie Steskal, Szef Kuchni Restauracji "Orkanówka"

Jan Wojtanek – Szef Kuchni Karczmy Po Zbóju

(jury techniczne)

oraz

major Artur Dziaduła (V Batalion Strzelców Podhalańskich)

porucznik Marcin Sudek (V Batalion Strzelców Podhalańskich)

(jury degustacyjne)

po obejrzeniu i degustacji potraw z pstrąga przygotowanych przez 8 startujących ekip postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Akademia Molekularna Jeana Bosa z Gorzowa Wielkopolskiego

II miejsce – Restauracja Orkanówka Firmy Steskal z Nowego Targu

III miejsce - Karczma Nosal – Zakopane

Jury podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu i składa podziękowania wszystkim biorącym w nim udział. Specjalne podziękowania dla firm Farutex, Oerlemans, Doplek za ufundowanie nagród i pomoc w przeprowadzeniu imprezy.

 

Wyniki VIII „Wyborów Nojśwarniyjsyj Górolecki”

29 lipca 2007 r.

Jury konkursu w składzie:

  1. Andrzej Skupień – wicestarosta Powiatu Tatrzańskiego
  2. major Artur Dziaduła – V Batalion Strzelców Podhalańskich
  3. porucznik Marcin Sudek - V Batalion Strzelców Podhalańskich
  4. Hanna Shestachuk – dyrektor szkoły na Ukrainie
  5. Maciej Szostak – Prezes Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania „Leader+”
  6. Wiesław Lenard – Radny Powiatu Tatrzańskiego
  7. Bartłomiej Kudasik – dyrektor GOK w Białym Dunajcu
  8. Roman Jasion – Firma Romeks
  9. Stanisław Gut – Harnaś roku 2006

  10. Stanisław Łukaszczyk Cibiorz – twórca ludowy, Biały Dunajec

po obejrzeniu 13 uczestniczek VIII „Wyborów Nojśwarniyjsyj Górolecki” postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce i tytuł „Nojśwarniyjsyj” – Weronika Gawlak

Tytuł „Nojparadniyjsyj” – Dominika Kułach

Tytuł „Nojsykowniyjsyj” – Joanna Gał

Tytuł „Nojlepsyj śpiywocki” – Krzysztofa Łukaszczyk

Tytuł „Nojlepsyj toniecnicy” – Ewa Nędza – Kubiniec

Tytuł „Nojśwarniyjsyj posiadników” – Dominika Kułach

Ponadto:

Tytuł „Nojrobotniyjsyj” – Stanisława Pawlikowska

Tytuł „Nojlepsyj gaździnki” – Ewa Krupa

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia:

Monika Blacha

Alina Kalata

 

 

 

 

 

 

 

<< powrót




| odwiedzin: 7610 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Wrzesień 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nasi Partnerzy