31 32 33
Start >> GOK Biały Dunajec >> Imprezy >> IX Konkurs Młodyk Toniecników Biały Dunajec 2008
IX Konkurs Młodyk Toniecników Biały Dunajec 2008
Autor: Krzysztof Jarosz   
23 września 2010
Protokół z posiedzenia komisji oceniającej IX Konkurs Młodyk Toniecników, Biały Dunajec, 16 listopada 2008 roku.

 

 

 

Komisja w składzie:

 

1.      Józef Pitoń – przewodniczący

2.      Maria Porębska

3.      Wanda Szado Kudasikowa

4.      Jan Karpiel Bułecka

po obejrzeniu 173 toniecników z 23 miejscowości w popisie par solowych i tańca zbójnickiego postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii do 10 lat - taniec solowy:

10 równorzędnych wyróżnień otrzymują:

Edyta Słodyczka i Jan Jakubiec – „Krzesany” z Cichego

Kamil Kowalczyk i Wiktoria Zarębczan - „Mali Gronkowianie” z Gronkowa

Paweł Mateja i Patrycja Kęsek - Związek Podhalan Oddział w Pieniążkowicach

Piotr Mazur  i Wiktoria Wiatrowska - „Wróblowianie” z Wróblówki

Bartosz Cieśniarski i Agnieszka Fitrzyk - „Mali Hamernicy”z Krakowa

Sebastian Żegleń i Monika Opacian  - „Tatry” z Ratułowa

Kamil Majerczyk i Paulina Pawlikowska - „Biołodunajcanie” z Białego Dunajca

Dawid Delimata i Edyta Chrobak - „Pieniny” z Krościenka nad Dunajcem

Andrzej Toczek i Małgorzata Kojs – Zespół Szkoły Podstawowej w Witowie

Michał Zubek i Marcelina Długosz - Zespół Szkoły Podstawowej w Dzianiszu


W kategorii do 15 lat  - taniec solowy

10 równorzędnych wyróżnień otrzymują:

Marcin Trebunia i Anna Trebunia - „Małe Bartusie” - Murzasichle

Mirosław Lassak i Marta Domino - „Mali Hamernicy”z Krakowa

Maciej Burnus i Beata Błażusiak - „Pieniny” z Krościenka nad Dunajcem

Mateusz Kowalczyk i Paulina Niemiec - „Mali Gronkowianie” z Gronkowa

Piotr Kojs i Anna Luberda - „Tatry” z Ratułowa

Bartłomiej Rol i Karolina Cholewka - „Zawrat” z Bustryku

Krzysztof Świder  i Paulina Cudzich - „Małe Regle z Poronina

Dawid Ogórek i Halina Stopka -  „Mali Bystrzanie” z Nowego Bystrego

Tomasz Klimczak i Katrzyna Topolska - „Pieniny” z Krościenka nad Dunajcem

Maciej Piczura i Karolina Sroka – „Krzesany” z Cichego

 

Taniec zbójnicki :

I miejsce – „Tatry” z Ratułowa

II miejsce – „Mali Gronkowianie” z Gronkowa

III miejsce – „Mali Bystrzanie” z Nowego Bystrego

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia: 

„Małe Regle” z Poronina

 

„Sykowni” z Załucznego

Specjalne wyróżnienie dla najmłodszych zbójników z TCKiS „Jutrzenka” w Zakopanem

Jury składa szczególne podziękowania muzykantom: Piotrowi Polakowi, Bartłomiejowi Wysockiemu, Wojciechowi Jędrolowi, Pawłowi Trebuni Tutce, prowadzącej konferansjerkę Bogusławie Kułach oraz organizatorom IX Konkursu Młodyk Toniecników.

Fotorelacja (Bogusława Kułach i Krzysztof Jarosz)


<< powrót




| odwiedzin: 7614 wydrukuj Drukuj | powiadom znajomegoEmail

 
Wrzesień 2018
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nasi Partnerzy